Výsledky HT žiakov Košice 2.12.2017 Good Angels aréna

15.01.2018, Štefan Olšavský
Výsledky HT žiakov Košice 2.12.2017 Good Angels aréna

Výsledky HT žiakov

Košice 2.12.2017 Good Angels aréna

Skupina „A“                                      Skupina „B“

1. Jednota KAC Košice           1. Galaktik Košice

2. Junior Šaca                                     2. Pyramída Košice 

3. Košice - Barca                                3. Lokomotíva Košice

4. Benecol Košice                               4. Košická Nová Ves

Rozpis stretnutí:

Por.č.

Čas

Stretnutie

Výsledok

Góly

1.

8,00

KAC KE - Benecol

2:1

 

2.

8,21

Galaktik – Koš. Nová Ves

1:1

 

3.

8,42

KE-Barca A – Junior Šaca

6:1

 

4.

9,03

KE Barca B - Lokomotíva

0:2

 

5.

9,24

Benecol – KE-Barca A

0:3

 

6.

9,45

Koš. Nová Ves - Lokomotíva

2:2

 

7.

10,06

KAC KE – Junior Šaca

6:0

 

8.

10,27

Galaktik – KE Barca B

4:0

 

9.

10,48

Junior Šaca - Benecol

0:4

 

10.

11,09

KE Barca B – Koš. Nová Ves

3:1

 

11.

11,30

KAC KE – KE-Barca A

0:7

 

12.

11,51

Lokomotíva - Galaktik

0:3

 

13.

12,12

Koš.Nová Ves – Junior Šaca

5:1

 

14.

12,33

Benecol – KE Barca B

0:5

 

15.

12,54

KAC Jednota KE - Lokomotíva

1:5

 

16.

13,15

KE Barca A – Galaktik KE 

0:1

 

 

13,36

 

 

 

 

14,00

Vyhodnotenie

 

 

Ocenenia:

  1. Najlepší brankár         - Ján Belenesi  - FK Galaktik                        - športová taška
  2. Najlepší strelec           - Ján Jonáš      - FK Košice Barca A             - športová taška
  3. Najlepší hráč              - Dušan Goleňa- FK Košice Barca A            - športová taška

Najlepší hráči jednotlivých družstiev:

  1. Lokomotíva Košice               - Ladislav Miklóš       - plaketa
  2. KAC Jednota Košice             - Dávid Kopka           - plaketa
  3. FK Galaktik Košice               - Adam Migáč            - plaketa
  4. Košická Nová Ves                 - Samuel Magda         - plaketa
  5. Junior Šaca                             - Michal Čisár             - plaketa
  6. Košice Barca B                      - Matúš Laurenčík      - plaketa
  7. FA Benecol Košice                - Martin Čapó             - plaketa
  8. Košice-Barca                          - Marek drenka           - plaketa

Umiestnenie družstiev:

  1. FK Galaktik               - pohár
  2. FK Košice Barca A    - pohár
  3. FC Lokomotíva KE   - pohár

4.   KAC Jednota Košice

5.   FK Košice Barca B

6.   FA Benecol Košice

7.   Košická Nová Ves

8.  FK Junior Šaca

Prečítané: 67x