Úradná správa č.17 z 22.11.2017

22.11.2017, Štefan Olšavský
Úradná správa č.17 z 22.11.2017

Úradná správa č.17 z 22.11.2017

Sekretariát:

1. Informácie SFZ k eshopu:

               Boli doplnené ďalší dodávateľia a ďalšie produkty do centrálneho eshopu.
     V kategórii Obuv pribudli kopačky a šľapky od spoločností “top4sport” (značky NIKE, PUMA) ale aj značky “JAKO” od spoločnosti “X2 sport”
     Spoločnosť “X2 sport” pridala do eshopu okrem toho viac ako 460 produktov značky JAKO do kategórií “Oblečenie” a “Športové pomôcky” a tým sa rozšíril sortiment o ďalšiu značku popri existujúcich značkách ADIDAS, ERIMA a LEGEA od spoločnosti Demišport.
     Spustili sme aj predaj produktov v oblasti “Údržba trávnika” v spolupráci so spoločnosťou Greenshop, ktorý pridal viac ako 90 typov tovaru v rôznych oblastiach údržby trávnika.
     V kategórii Elektro pribudlo prvých 26 produktov rôznych značiek od spoločnosti Fast Plus (Planeo elektro) a ďalší tovar bude postupne pribúdať.
     Celkovo máte momentálne možnosť výberu z viac ako 1600 produktov v našom katalógu v eshope.
     Nezabudnite prosím na možnosť čerpania PHM a taktiež možnosť úhrady nákladov delegovaných osôb mládeže (len tie čo idú cez fakturáciu v ISSF)
     Opätovne pripomíname že kredity je potrebné minúť do 31.12.2017, najlepšie do 1.12.2017 z dôvodov vyúčtovania,  okrem PHM, ktoré majú upravený režim použitia.
     Ďakujeme, že upozorníte aj iné kluby na možnosť čerpať kredity nákupom v našom eshope nakoľko kredity, ktoré sa neminú, bude musieť SFZ vrátiť “štátu”, preto sa prosím snažte využiť tieto štátne zdroje v maximálne možnej hodnote.
     V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na eshop@futbalsfz.sk, (v dolnej časti stránky v menu Informácie), otázky ohľadom PHM adresujte prosím na phm@futbalsfz.sk

 

2. Sekretariát uverejňuje výsledky volieb Volebnej Konferencie konanej dňa 16.11.2017. Z výsledkov volieb vyplýva nasledovné obsadenie funkcií pre ďalšie funkčné obdobie:

Za predsedu MFZ Košice bol zvolený: p. Sedlák Dušan

Členov VV MFZ Košice boli zvolení: pp. Zvolánek Karol, Roka Ján, Basaráb Peter, Čonka Lukáš

Predsedu revíznej komisie bol zvolený: p. Slavomír Albrecht

Predsedu odvolacej komisie bol zvolený: p. JUDr. Lešková Ivana

Predsedu disciplinárnej komisie bol zvolený: p. Tóth Róbert

Delegátov na konferenciu VsFZ Košice: pp. Sedlák Dušan, Turczyk Pavol, Hlivák Ľubomír

Delegátov na konferenciu SFZ: p. Sedlák Dušan

Volebná konferencia potvrdzuje:

a, v zmysle Stanov VsFZ Košice p. Sedláka Dušana za člena Konferencie VsFZ a člena Konferencie SFZ Bratislava na ďalšie funkčné obdobie.

Prečítané: 103x